KONST / Litografier / Monografi 14688065
nr 1468 8065
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Monografi, Signerad, daterad 1989. Bildmått: 32x24, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Anders Wallin, svensk målare född 1953.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:11:13
100 kr
150 kr